Skip to main content

Переваги використання мармурових камінів у дизайні інтер’єру

Використання природного каменю у декорі інтер’єру приносить в дім незрівняну привабливість, яку неможливо описати словами. Оригінальним декоративним рішенням для тих, хто закоханий у камінь, є встановлення мармурових камінів. Вишуканість і велич мармурового малюнка завжди залишаються актуальними, і саме тому цей природний камінь завжди захоплював і надихав майстрів. У середньовіччі мармурові каміни прикрашали обители заможних поміщиків і власників замків.

Краса, вічно закріплена в камені, або чому варто купити камін (Київ)

У перекладі з латинської “caminus” означає “відкритий вогнище”. З давніх часів люди прагнули вічно зберігати красу вогню вдома. Оригінальні каміни дозволять вам повністю реалізувати цей прагнення. За своєю функціональністю сучасні камини (Київ) значно перевершують старовинні, а за величчю не поступаються їм. З давніх часів фараони і королі використовували мармур для прикраси своїх розкішних палаців, і зараз мармуровий камін став невід’ємним атрибутом декору у квартирах представників вищого суспільства.

Будь-яке приміщення може стати справжнім благородним житлом завдяки встановленню вишуканого каміна (Київ). Особливу увагу слід приділити декору, оскільки лише якісне облицювання з природних матеріалів надасть каміну ексклюзивність і вигідно підкреслить його переваги. Наприклад, оформлення в стилі хай-тек передбачає поєднання металу, дзеркал і скла; стиль ампір – це колони та різні персонажі з найдавнішої історії, а класичні камини представляють собою лаконічний мармуровий портал з барельєфами.

Камини (Київ) як приклад елегантності та вишуканості

Монументальність мармурового каміна втілює нерушимі сімейні цінності. Звісно, у XIX столітті це більше було данню традиції, аніж предметом необхідності, але саме в цьому полягає його аристократизм. Дизайн вашого каміна залежить від вашої фантазії. Ми пропонуємо вам створення камінів (Київ) під будь-який інтер’єр: від класики до авангарду, від модерну до хай-теку. Звернувшись до нас, ви зможете купити камін (Київ), в якому будуть відтворені різні епохи і стилі. Надати каменю необхідну форму можна завдяки використанню нових технологій у обробці природних матеріалів.

Вчені встановили, що в приміщеннях з мармуровими камінами атмосфера більш гармонійна, приємна і спокійна. Мармур добре поєднується з іншими матеріалами, проте залишається королем серед природних обробних каменів. Камін (Київ), створений за вашим задумом, подарує вам тепло і затишок, а також підкреслить вишуканість і велич вашого дому.

Втілення естетики та смаку в мармурових камінах

Функціональність каміна важко переоцінити. Для когось це елемент декору та показник статусу, а для інших – символ тепла і комфорту. Якість мармурових камінів визначається не тільки благородством каменю і складністю малюнка, а також надійністю та тривалим терміном служби конструкції. Щоб ваш дім став ще красивішим і затишнішим, ми використовуємо тільки високоякісні види мармуру. Наші спеціалісти мають достатньо досвіду у виготовленні і встановленні камінів (Київ) різної складності.

Вироби з мармуру, серед яких також представлені столешниці, ніколи не вийдуть з моди, оскільки вони є вічно живою і актуальною класикою. Жоден сучасний матеріал не порівняється з природним каменем, тільки в мармурі можна знайти неповторне розмаїття кольору і багатство малюнка. Протягом багатьох років каміни мармурові будуть справжньою прикрасою вашого інтер’єру, кожного разу демонструючи ваш чудовий смак і пошану.

ЗАПИШІТЬСЯ
НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

0%

Отримайте рекомендації від експерту

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ