Skip to main content

Сходи та ступені

Особливості встановлення сходів із мармуру всередині приміщення

Великий будинок і родинний особняк, сучасний бізнес-центр і офісна будівля корпорації мають спільні елементи в інтер’єрі. Усі ці споруди часто привертають увагу своїми мармуровими сходами. І в цьому немає нічого дивного. Ведь мармур – натуральний матеріал, який відрізняється не лише неймовірною красою рисунку, але й захопливою зносостійкістю.

Поради щодо догляду за сходами із мармуру

Дізнайтеся, як продовжити строк служби мармурових сходів і зберегти їх початкову красу.

Естетична цінність сходів із мармуру

Здається, що холодність каменю повністю виправдовується його естетичним значенням. Однак насправді правильні дизайнерські рішення можуть перетворити мармур на хранителя домашнього затишку. Ведь речі, виготовлені з цього матеріалу, не мають віку і можуть передаватися з покоління в покоління. Наприклад, якщо у вашому будинку встановлена сходи із мармуру, можна очікувати, що по них будуть ходити ваші діти і онуки.

Мармурові сходи завжди були важливою частиною внутрішнього оформлення палаців, замків, соборів, храмів.

І зараз наявність каменю в оснащенні простору викликає повагу та захоплення. Цей елемент інтер’єру, особливо в поєднанні з мармуровими підлогами, досить часто можна зустріти в сучасних житлових та офісних приміщеннях. Додатково до мармуру використовується і інший натуральний камінь. Наприклад, гранітні сходи часто прикрашають входи в атріуми готелів та готелів, різних офіційних установ, комплексів та центрів.

Про мармурові сходи: розкіш чи витрата?

Декоративна благородність цього каменю надихала великих майстрів. Мікеланджело порівнював мармур з душею Всесвіту, чистою сутністю, створеною Творцем. Встановивши сходи із мармуру в будинку і офісі, ви зробите інтер’єр більш оригінальним і багатим, що підкреслить ваше достаток і престиж. Спускаючись і піднімаючись по ним кожного разу, ви будете відчувати себе по-королівськи. Саме тому поширено мніння, що встановлення сходів із мармуру – досить дороге задоволення.

Компанія MG Studio готова розвінчити цей міф.

Наші фахівці допоможуть вам у підборі сходів із мармуру виходячи з ваших запитів і можливостей. В нашому каталозі представлена широка кольорова палітра мармурової плитки. Ми виготовляємо, шліфуємо і монтуємо сходи із мармуру за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє виконати ці роботи з філігранною точністю і на найвищому рівні, щоб ваша покупка радувала вас якомога довше.

ЗАПИШІТЬСЯ
НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

0%

Отримайте рекомендації від експерту

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

м. Вишгород,
вул. Набережна 6-Г

Задайте Ваше питання Online