Skip to main content

Декоративні можливості мармурових стільниць при оформленні кухонь

Натуральний камінь неповторний, як сама природа, крім того, він має певний енергетичний заряд, який позитивно впливає на настрій і самопочуття людини. Щоб переконатися в цьому, досить оформити робочу зону з використанням стільниць з натурального каменю. Такий елемент інтер’єру буде радувати Вас чудовим зовнішнім виглядом, не вимагаючи при цьому спеціального догляду.

Практичність стільниць з мармуру на службі комфорту

Кожній господині хочеться зробити своє перебування на кухні максимально комфортним. Щоб перетворити дизайн робочого простору і при цьому вигідно вкласти кошти, стоячи перед вибором матеріалів, краще віддати перевагу мармуровим стільницям. Адже цей вид продукції має ряд важливих переваг, які не знайдете серед штучного каменю. Стільниці з мармуру виглядають охайно і естетично, стійкі до різниці температур, міцні та зручні в побуті.

Мармурові стільниці

це вироби з природного каменю, завдяки яким будь-яка кухня стає більш елегантною та вишуканою. Вони незамінні в приміщеннях з підвищеною вологою повітря, адже завдяки своїй пористій структурі мармур є відмінним абсорбентом. При цьому поглинаючи вологу, стільниці з мармуру не стають ковзкими. Цей матеріал не виділяє токсичних речовин, оскільки в ньому немає шкідливих домішок. Якщо самоклеюча стрічка або дерево з часом втратять свій колір, то з каменем це точно не станеться. Крім того, мармурові стільниці ідеально поєднуються з підвіконнями з цього ж матеріалу.

Переваги гранітних стільниць

Вироби з натурального каменю вважаються міцними і практичними, оскільки термін їх служби перевищує 20 років. Гранітні стільниці найчастіше використовуються при оформленні барних стійок, кухонь, обідніх столів і журнальних столиків, ванних кімнат. Ці вироби можуть бути будь-якої форми: прямокутної, овальної, круглої, асиметричної. Їхньою безсумнівною перевагою є простота догляду за робочою поверхнею. Також варто зазначити стійкість гранітних стільниць до впливу кислот і олив, будь-яких механічних пошкоджень. Ще однією перевагою є те, що на них не залишаються плями від їжі.

Особливість стільниць з граніту

полягає в тому, що вони надзвичайно довговічні і навіть при інтенсивному використанні простоять не один рік. За міцністю граніт поступається лише алмазу, тому відповідь на питання про строк служби абсолютно очевидна. Також граніт має неповторну структуру візерунків і різноманітну кольорову гамму. Він гармонійно поєднується з металом і деревом. Гранітні стільниці мають унікальний рисунок каменю та теплі природні відтінки, тому відмінно впишуться в дизайн будь-якого приміщення.

Догляд за стільницями з граніту

Відомо, що цей камінь відрізняється високою твердістю, тому його зовнішній вигляд пошкодити неможливо. Граніт не боїться ні холоду, ні високих температур, ні агресивних речовин. Стільниці з граніту вигідно підкреслять достоїнства приміщення. Зроблені з екологічного матеріалу, вони створять вдома здорову атмосферу. Адже граніт є надзвичайно гігієнічним матеріалом і виглядає дуже багато і дорого.

Елементи інтер’єру, виконані з граніту, ідеально підходять для кухні і ванної кімнати. Щоб нова стільниця надовго зберегла свій першопочатковий вигляд, її достатньо протирати вовняним лоскутом, змоченим у розчині мийного засобу. Така продукція, як стільниці з натурального каменю, не має конкурентів за показниками надійності та довговічності, саме тому її вибирають ті, хто цінує якість і натуральність.

ЗАПИШІТЬСЯ
НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

0%

Отримайте рекомендації від експерту

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ