Skip to main content

Универсальність мармурового пола як покриття для приміщень

Створення інтер’єру будь-якої будівлі починається зі стін та підлоги. Не секрет, що від того, яка основа буде закладена, залежить вигляд приміщення і строк його служби. Саме тому необхідно заздалегідь обрати найбільш тривалий матеріал, який звільнить вас від необхідності частого ремонту. Мармуровий пол досить легко вирішує покладені на нього завдання і може прослужити навіть довше стін. Покриття з ламінату, лінолеуму або дерева швидко втрачає свій зовнішній вигляд, тріскається на з’єднаннях, починає скрипіти, не витримуючи механічного навантаження. Тому порівняно з іншими матеріалами вигідність мармурових підлог очевидна. Таке покриття спокійно переносить інтенсивне вплив і не зберігає відбитки, чи то сліди від великого потоку людей, чи то часто переміщуваного меблі.

Переваги мармурових підлог

Важливо, щоб підлогове покриття в будинку було надійним і довговічним, адже його заміна – досить складний і трудомісткий процес. Завдяки мармуровим підлогам ви зможете не турбуватися щодо вирішення цієї проблеми і зосередитися на інших приємних речах. Якщо ж ви хочете поліпшити їх експлуатаційні характеристики, обробіть покриття спеціальним складом – кристалізатором, який також надасть їм блиск. Це дозволить вам навіть після років бути впевненим в тому, що ступінь міцності мармурових підлог залишиться незмінною.

Мармур завжди актуальний

Цей матеріал завжди актуальний, включаючи і для інших виробів, оскільки він дає можливість користуватися всіма перевагами сучасних технологій. Наприклад, завдяки меншій теплопровідності мармур відмінно зберігає і віддає тепло. Ця властивість просто незамінна, якщо ви плануєте встановити систему обігріву підлоги у своєму будинку. Мармурові підлоги також чудово підходять як альтернатива плитці. На відміну від плитки, цей камінь не боїться щілин і тріщин, і для видалення подряпин йому досить звичайного полірування.

Укладка мармурового підлоги в ванній кімнаті

Особливо добре мармур буде виглядати в ванній кімнаті. Робити підлогу з цього каменю варто не лише з міркувань естетики та стилю. Це правильний вибір також з точки зору збереження коштів. Ведь ванна – місце з найвищою вологою, тому для її облицювання потрібен спеціальний матеріал, стійкий до різних проявів такого середовища. І мармур в даному випадку буде найкращим рішенням.

Безпека мармурових підлог

Паралельно з вологостійкістю мармур обладнаний антисептичними властивостями, а також має хорошу пористість, що робить його безпечним у використанні. По ньому можна ходити, не боячись посковзнутися чи впасти. Тому укладка мармурового підлоги необхідна в приміщеннях, де є контакт з водою. Також це покриття актуальне взимку або в дощовий сезон.

Додаткова якісна обробка каменю – запорука того, що ваша підлога збереже свої властивості надовго. Інноваційні технології дозволяють компанії MG Studio виконувати роботи з поєднання різних гірських порід, надаючи виробам індивідуальний вигляд. Наші майстри виконають для вас обробку мармурової підлоги до бажаної фактури і форми, а також підберуть відтінок відповідно до ваших уподобань.

ЗАПИШІТЬСЯ
НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

0%

Отримайте рекомендації від експерту

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

м. Вишгород,
вул. Набережна 6-Г

Задайте Ваше питання Online