Skip to main content

Про компанію

MG Studio – провідний український виробник елементів з мармуру, граніту, інших видів природного та штучного каменю, призначених для обробки приміщень. Ми створюємо:

Вже протягом 9 років ми утримуємо лідерство на столичному ринку завдяки стабільній якості наданих послуг. Залежно від побажань клієнта ми виконуємо обробку будівельної документації, виготовляємо деталі та виконуємо їх монтаж, реалізовуємо проекти під ключ.

Наші переваги:

  • Натуральний матеріал найвищої якості

Ми співпрацюємо з європейськими компаніями, що постачають найкращі сорти мармуру та граніту. Саме тому наші вироби мають бездоганний зовнішній вигляд та відрізняються неймовірною міцністю.

  • Сучасні технології та найновіше обладнання

Нашу продукцію ми виготовляємо на власному виробництві, обладнання якого дозволяє нам виконувати роботи різних рівнів складності. Це означає, що ми завжди відкриті до нових ідей і готові втілити в камінь будь-яку вашу задумку.

  • Професіоналізм і майстерність співробітників

Найсміливіші будівельні та дизайнерські завдання ми вирішуємо легко завдяки великому досвіду працівників виробничого та монтажного відділу. При цьому обробку, шліфування та полірування граніту і мармуру ми перетворюємо на мистецтво.
Про клієнта
Але наша головна зброя – це турбота про клієнта. В вашому розпорядженні – персональний менеджер, який буде вести ваш проект від початку до його успішного завершення. Ми працюємо без посередників, щоб зберегти ваші кошти. Ми цінуємо ваш час, тому завжди дотримуємося встановлених термінів. Для лояльних клієнтів діє гнучка система знижок. Кожне замовлення – це можливість здивувати вас і перетворити ваш будинок.

19

Досвіду

1155

Реалізованих проектів

21577

Виготовлено виробів

397

Задоволених клієнтів

19

Досвіду

1155

Реалізованих проектів

21577

Виготовлено виробів

397

Задоволених клієнтів

ЗАПИШІТЬСЯ
НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

0%

Отримайте рекомендації від експерту

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

м. Вишгород,
вул. Набережна 6-Г

+38 067 500 03 85
+38 073 500 03 85