Skip to main content

Підвіконня з мармуру та граніту

Поєднання функціональності та дизайну у підвіконнях з мармуру

Найнадійнішим і довговічним матеріалом для виготовлення підвіконь, безумовно, є натуральний камінь. Він не пожовкне, як пластик, і не трісне, як дерево. На відміну від штучного каменю, що виділяє токсини, мармур абсолютно безпечний та екологічно чистий, тому Ви можете бути впевнені, що цей натуральний матеріал не завдасть шкоди вашому здоров’ю.

Відмінні риси мармурових підвіконь

Завдяки унікальним якостям мармуру його часто використовують для оздоблення різних приміщень. Цей камінь надзвичайно міцний і легко витримує негативний вплив навколишнього середовища. Підвіконня з мармуру не втрачають форму, не страждають від конденсату та стійкі до температурних змін. Цікаво, що на мармурі неможливо знайти повторюючогося візерунка, а це означає, що малюнок на кожному камені абсолютно оригінальний.

Мармурові підвіконня мають відмінні експлуатаційні та естетичні характеристики, тому багато дизайнерів на етапі декорування приміщень віддають перевагу цьому натуральному каменю. Крім того, мармур є екологічно чистим матеріалом, який при невеликому догляді на багато років зберігає свої властивості. Встановлення мармурових підвіконь дозволить одного разу і назавжди забути про пластик або дерево. Крім того, Ви отримаєте справжнє естетичне задоволення від володіння таким предметом інтер’єру.

Краса і практичність підвіконь з граніту

Підвіконня з натурального каменю мають практичні характеристики. Наприклад, навіть під сильним сонячним світлом граніт зберігає насиченість кольору. Підвіконня з граніту не бояться води, тому поливаючи квіти на вікні, Ви можете не переживати, що підвіконня вбере вологу. Крім того, граніт добре піддається поліруванню. Здатність підвіконь з граніту утримувати тепло – ще одна перевага при виборі оздоблення, адже взимку, коли працюють радіатори, такий підвіконня рівномірно нагріється по всій поверхні.

Граніт можна назвати ідеальним матеріалом, оскільки в ньому гармонійно поєднується естетика та функціональність. Щоб він сяяв і блищав, його достатньо кожного дня протирати губкою, змоченою у спеціальному розчині. Підвіконня з граніту стали вишуканим елементом декору завдяки унікальній структурі, оскільки цей камінь відомий широким спектром фактур. Він легко обробляється, тому Ви зможете втілити в життя будь-яку творчу ідею. Як показує досвід, гранітні підвіконня – це нестандартне рішення, яке зробить ваш будинок ще привабливішим і підкреслить ваш престиж.

Особливості дизайну приміщень з підвіконнями з мармуру

Навіть найрозкішніший інтер’єр виглядає недокінченим, якщо в ньому немає натурального каменю. Підвіконня з мармуру гармонійно впишуться в будь-яку стилістику будинку та підкреслять всі його достоїнства. З огляду на те, що кам’яні підвіконня майже вічні, їх часто використовують як самостійний елемент інтер’єру, наприклад, як сходи та ступені. Як ще можна використовувати підвіконня з натурального каменю? По-перше, вони можуть виконувати функцію столу, для цього треба лише використовувати стільницю великого розміру. По-друге, для дітей підвіконня може стати альтернативним робочим місцем.

Власники будинків, осель, котеджів іноді відмовляють собі у встановленні мармурових підвіконь, вважаючи, що вони недоступні за ціною. Однак при порівнянні з вартістю інших оздоблювальних матеріалів можна переконатися, що це не так. Гранітні підвіконня обирають ті, хто не тільки цінує красу і велич цього каменю, але і прагне до розумного вкладення коштів. Вони настільки довговічні, що будуть радувати не тільки вас, але й ваших дітей і онуків.

ЗАПИШІТЬСЯ
НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

0%

Отримайте рекомендації від експерту

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ